14. schůze, 71. hlasování, 11. dubna 2003, 10:10:00
V. n. z. o opatř. k ochr. před tabák výrobky
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 70 | N Ne: 76 | 0 Nepřihlášen: 41 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- Z Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- A Jiří Patočka
- N Jiří Rusnok
- N Iva Šedivá
- N Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 6)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- A David Šeich
- N Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Liberecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- N Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Marian Bielesz
- A Radim Chytka
- 0 Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- A Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- N Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 7)
- A Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2)
- A Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- N Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- N Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- N Hana Kordová Marvanová
- N Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- N Vladimír Říha
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- N Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- Z Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- 0 Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Josef Řihák
- N Libor Rouček
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- N Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 1)
- A Milan Bičík
- N Karel Černý
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- 0 Jaroslav Tvrdík
- N Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 1)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- 0 Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Jan Škopík
- N Josef Smýkal
- N Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 8 | 6 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 2 | 5 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 9 | 5 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 7 | 0 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 9 | 7 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Středočeský | 23 | 8 | 5 | 8 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 7 | 1 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 70 | 76 | 41 | 13 | 0 |