22. schůze, 75. hlasování, 22. října 2003, 15:03:00
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 114 | Je třeba: 58
A Ano: 88 | N Ne: 11 | 0 Nepřihlášen: 86 | Z Zdržel se: 15 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Jiří Patočka
- A Iva Šedivá
- Z Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
- 0 Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 David Šeich
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- A Pavel Suchánek
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 12)
- 0 Marian Bielesz
- 0 Radim Chytka
- A Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- 0 Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 5)
- A Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4)
- 0 Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- A Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- 0 František Beneš
- A Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- N Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- 0 Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- N Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- A Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- 0 Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- 0 Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Josef Řihák
- 0 Libor Rouček
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4)
- A Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Jan Škopík
- 0 Josef Smýkal
- 0 Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 7 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 12 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 1 | 12 | 0 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 5 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 2 | 12 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Středočeský | 23 | 8 | 1 | 12 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 0 | 8 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 88 | 11 | 86 | 15 | 0 |