22. schůze, 487. hlasování, 31. října 2003, 15:23:00
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 44 | N Ne: 80 | 0 Nepřihlášen: 55 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 5)
- N Robin Böhnisch
- 0 Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- A Jiří Patočka
- N Iva Šedivá
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 6)
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- N Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- N David Šeich
- 0 Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 4)
Volební kraj Liberecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Petr Kott
- Z Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Marian Bielesz
- A Radim Chytka
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- N Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- N Hana Šedivá
- Z Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- 0 Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- N Vladimír Říha
- Z Aleš Rozehnal
- N Karel Šplíchal
- N Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
- A Jan Zahradil
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2)
- N Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1)
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Josef Řihák
- N Libor Rouček
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- N Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Jan Škopík
- N Josef Smýkal
- 0 Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 4 | 5 | 0 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 10 | 8 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 11 | 4 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 2 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 8 | 7 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 |
Středočeský | 23 | 4 | 7 | 11 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 5 | 3 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 6 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 44 | 80 | 55 | 21 | 0 |