27. schůze, 349. hlasování, 26. února 2004, 11:38:00
Sml. mezi ČR a SR o úpravě režimu na stát.hran.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 188 | Je třeba: 95
A Ano: 132 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- A Iva Šedivá
- N Evžen Snítilý
- Z Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 18N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- A David Šeich
- Z Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- N Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- A Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- Z Petr Kott
- Z Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 17N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Marian Bielesz
- A Radim Chytka
- A Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- A Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- A Alexander Černý
- Z Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- A Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 17N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- A Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- A Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- A Jan Zahradil
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Josef Řihák
- A Libor Rouček
- Z Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 11Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- Z Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 4)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Jan Škopík
- A Josef Smýkal
- Z Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 7 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 8 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 18 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 17 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 8 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 17 | 2 | 1 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 0 | 4 | 0 |
Středočeský | 23 | 14 | 0 | 4 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 11 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 8 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 132 | 19 | 12 | 37 | 0 |