27. schůze, 445. hlasování, 26. února 2004, 16:00:00
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 81 | N Ne: 8 | 0 Nepřihlášen: 32 | Z Zdržel se: 79 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- A Iva Šedivá
- Z Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 14)
- Z Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- A David Šeich
- Z Ladislav Skopal
- Z Zdeněk Škromach
- 0 Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- Z Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Marian Bielesz
- A Radim Chytka
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- Z Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- A Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- A Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- Z Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Alexander Černý
- Z Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- 0 Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- Z Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- Z Vladimír Říha
- A Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
- A Jan Zahradil
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6Z Zdržel se: 5)
- A Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9)
- Z Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Josef Řihák
- 0 Libor Rouček
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Jan Škopík
- Z Josef Smýkal
- Z Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Jihočeský | 12 | 5 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 1 | 2 | 14 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 3 | 4 | 7 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 1 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 0 | 7 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Středočeský | 23 | 9 | 0 | 5 | 9 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 81 | 8 | 32 | 79 | 0 |