30. schůze, 405. hlasování, 8. dubna 2004, 10:35:00
Novela z. o jednacím řádu PS
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 43 | N Ne: 15 | 0 Nepřihlášen: 26 | Z Zdržel se: 116 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- Z Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- Z Iva Šedivá
- Z Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- Z Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 13)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- N David Šeich
- N Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- Z Michal Kraus
- Z Oldřich Němec
- Z František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12)
- 0 Marian Bielesz
- A Radim Chytka
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- Z Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- A Hana Šedivá
- Z Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- A Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 7)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 14)
- 0 František Beneš
- Z Petr Bratský
- Z Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- Z Vladimír Říha
- 0 Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 15)
- Z Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- Z Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Josef Řihák
- Z Libor Rouček
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Jan Škopík
- Z Josef Smýkal
- Z Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 2 | 6 | 0 |
Jihočeský | 12 | 2 | 0 | 1 | 9 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 3 | 3 | 13 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 1 | 5 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 0 | 1 | 12 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 2 | 7 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 2 | 0 | 7 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 2 | 6 | 14 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 0 | 8 | 0 |
Středočeský | 23 | 4 | 0 | 4 | 15 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 4 | 5 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 3 | 1 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 1 | 1 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 43 | 15 | 26 | 116 | 0 |