33. schůze, 458. hlasování, 30. června 2004, 18:49:00
Zpráva o stavu vysílání Rady RTV za rok 2003
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 137 | Je třeba: 69
A Ano: 84 | N Ne: 35 | 0 Nepřihlášen: 63 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- N Jozef Kochan
- N Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Iva Šedivá
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- N Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- 0 David Šeich
- 0 Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- N Pavel Suchánek
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4)
- A Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- 0 Marian Bielesz
- N Radim Chytka
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- 0 Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- A Hana Šedivá
- N Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 3)
- A Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- A Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- N Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
- N Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- N Eva Dundáčková
- 0 Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- 0 Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- Z Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- Z Miloslav Ransdorf
- A Josef Řihák
- 0 Libor Rouček
- 0 Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 8)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- N Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Jan Škopík
- A Josef Smýkal
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- N Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 6 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 5 | 6 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 5 | 8 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 4 | 10 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Středočeský | 23 | 7 | 3 | 8 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 2 | 8 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 84 | 35 | 63 | 18 | 0 |