37. schůze, 93. hlasování, 4. listopadu 2004, 13:06:00
Novela z. o rozpoč. určení daní
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 141 | Je třeba: 71
A Ano: 51 | N Ne: 68 | 0 Nepřihlášen: 59 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 3)
- N Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- N Iva Šedivá
- N Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- N Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 David Šeich
- 0 Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- Z Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Radim Chytka
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- N Hana Šedivá
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- 0 Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- N Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- Z Vladimír Říha
- A Aleš Rozehnal
- N Karel Šplíchal
- N Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 3)
- 0 Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Václav Grüner
- 0 Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 12)
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- 0 Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Fischer
- 0 Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- N Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Milan Bičík
- N Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Jan Škopík
- Z Josef Smýkal
- Z Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 |
Jihočeský | 12 | 1 | 4 | 4 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 9 | 9 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 10 | 3 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 4 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 6 | 7 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 |
Středočeský | 23 | 4 | 7 | 12 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 2 | 7 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 3 | 3 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 51 | 68 | 59 | 22 | 0 |