38. schůze, 175. hlasování, 26. listopadu 2004, 12:46:00
V.n. půs. sil AČR v zahr. operacích v roce 2005
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 33 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 27 | Z Zdržel se: 139 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- Z Iva Šedivá
- Z Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- 0 Jan Bauer
- Z Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 12)
- A Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- A Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- Z David Šeich
- Z Ladislav Skopal
- Z Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Petr Kott
- Z Michal Kraus
- Z Oldřich Němec
- Z František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 16)
- A Radim Chytka
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- 0 Kateřina Konečná
- Z Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- Z Hana Šedivá
- Z Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 17)
- A Marek Benda
- Z František Beneš
- Z Petr Bratský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- Z Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- Z Vladimír Říha
- Z Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- 0 Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- Z Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- Z Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- 0 Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 16)
- 0 Jarmila Boháčková
- Z Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- Z Dagmar Mocová
- Z Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- Z Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- Z Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- Z Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- 0 Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Jan Škopík
- Z Josef Smýkal
- Z Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 1 | 8 | 0 |
Jihočeský | 12 | 1 | 1 | 2 | 8 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 5 | 12 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 3 | 0 | 4 | 16 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 1 | 7 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 0 | 1 | 8 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 0 | 2 | 17 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 1 | 9 | 0 |
Středočeský | 23 | 4 | 0 | 3 | 16 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 0 | 2 | 11 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 0 | 3 | 7 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 1 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 33 | 1 | 27 | 139 | 0 |