41. schůze, 300. hlasování, 17. února 2005, 09:55:00
Novela horního zákona
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 41 | N Ne: 100 | 0 Nepřihlášen: 32 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- N Jozef Kochan
- N Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- Z Iva Šedivá
- N Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Jan Bauer
- N Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- N Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- N David Šeich
- Z Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- N Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 4)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- Z František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Radim Chytka
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- A Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- N Hana Šedivá
- N Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- A Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- N Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- Z Marek Benda
- 0 František Beneš
- A Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- N Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- N Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- N Vladimír Říha
- N Aleš Rozehnal
- N Karel Šplíchal
- 0 Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- 0 Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Václav Grüner
- A Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Jarmila Boháčková
- N Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- N Tomáš Teplík
- N Petr Tluchoř
- N Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- N Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Pátek
- N Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- A Jan Škopík
- N Josef Smýkal
- 0 Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 7 | 1 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 2 | 5 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 11 | 3 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 8 | 4 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 4 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 11 | 7 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Středočeský | 23 | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 8 | 2 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 7 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 41 | 100 | 32 | 27 | 0 |