42. schůze, 34. hlasování, 22. března 2005, 18:48:00
Novela z. o azylu a Policii ČR
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 120 | Je třeba: 61
A Ano: 38 | N Ne: 50 | 0 Nepřihlášen: 80 | Z Zdržel se: 32 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- A Iva Šedivá
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- 0 Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- 0 Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- N Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 David Šeich
- 0 Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 6)
- N Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- N Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 9)
- Z Radim Chytka
- Z Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- Z Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- N Hana Šedivá
- 0 Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- 0 Radim Turek
- N Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6)
- N Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 6)
- Z Marek Benda
- Z František Beneš
- Z Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- 0 Taťána Fischerová
- 0 Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- N Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- 0 Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- A Václav Grüner
- N Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- N Jarmila Boháčková
- N Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Fischer
- 0 Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 7)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- N Vladimír Reiber
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Milan Bičík
- Z Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Jan Škopík
- N Josef Smýkal
- N Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 2 | 5 | 2 | 0 |
Jihočeský | 12 | 1 | 2 | 7 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 7 | 11 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 1 | 5 | 8 | 9 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 2 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 3 | 11 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Středočeský | 23 | 9 | 6 | 7 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 6 | 7 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 38 | 50 | 80 | 32 | 0 |