44. schůze, 201. hlasování, 12. května 2005, 09:17:00
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 124 | Je třeba: 63
A Ano: 73 | N Ne: 16 | 0 Nepřihlášen: 76 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- N Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Iva Šedivá
- Z Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Jan Bauer
- N Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- 0 Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- Z Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- N David Šeich
- Z Ladislav Skopal
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 5)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- A Radim Chytka
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- Z Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- 0 Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- Z Hana Šedivá
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 6)
- 0 Marek Benda
- A František Beneš
- N Petr Bratský
- Z Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- Z Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- A Jarmila Boháčková
- N Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- N Tomáš Teplík
- N Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- N Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Jan Škopík
- Z Josef Smýkal
- 0 Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 6 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 1 | 9 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 0 | 8 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 2 | 10 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Středočeský | 23 | 8 | 5 | 6 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 2 | 6 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 73 | 16 | 76 | 35 | 0 |