46. schůze, 52. hlasování, 18. srpna 2005, 09:12:00
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 133 | Je třeba: 67
A Ano: 72 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 67 | Z Zdržel se: 57 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- A Iva Šedivá
- A Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Jan Bauer
- Z Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- A Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 David Šeich
- A Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- N Pavel Suchánek
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- 0 Radim Chytka
- 0 Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- A Hana Šedivá
- 0 Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- Z Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 6)
- 0 Marek Benda
- Z František Beneš
- Z Petr Bratský
- N Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- 0 Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- 0 Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- 0 František Koníček
- A Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- N Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Milan Bičík
- A Karel Černý
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Jan Škopík
- A Josef Smýkal
- A Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 1 | 9 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 1 | 9 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 1 | 11 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 3 | 5 | 0 |
Středočeský | 23 | 7 | 1 | 6 | 9 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 6 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 72 | 4 | 67 | 57 | 0 |