46. schůze, 68. hlasování, 18. srpna 2005, 12:38:00
Vládní návrh zákona o vyvlastnění
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 108 | N Ne: 28 | 0 Nepřihlášen: 21 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- N Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- Z Iva Šedivá
- Z Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- A David Šeich
- N Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- A Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4N Ne: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Radim Chytka
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Kateřina Konečná
- Z Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- N Hana Šedivá
- Z Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- Z Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Alexander Černý
- A Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- A Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- N Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- N Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- Z Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- N Václav Grüner
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- Z Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z František Koníček
- A Miloš Kužvart
- Z Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- Z Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- Z Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Jan Škopík
- Z Josef Smýkal
- N Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Jihočeský | 12 | 8 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 6 | 1 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 3 | 0 | 9 | 0 |
Olomoucký | 12 | 8 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 3 | 5 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Středočeský | 23 | 12 | 0 | 2 | 9 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 108 | 28 | 21 | 43 | 0 |