51. schůze, 274. hlasování, 2. prosince 2005, 09:52:00
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2006
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 195 | Je třeba: 98
A Ano: 32 | N Ne: 78 | 0 Nepřihlášen: 5 | Z Zdržel se: 85 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 6)
- N Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- Z Iva Šedivá
- Z Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- N Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- Z David Šeich
- N Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Liberecký (N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 11Z Zdržel se: 6)
- A Radim Chytka
- Z Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- Z Kateřina Konečná
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- N Hana Šedivá
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 4Z Zdržel se: 8)
- Z Alexander Černý
- Z Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- N Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 5)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- N Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 8Z Zdržel se: 12)
- Z Marek Benda
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- Z Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- N Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- Z Vladimír Říha
- A Aleš Rozehnal
- N Karel Šplíchal
- Z Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- 0 Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N František Koníček
- Z Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- N Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- N Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- Z Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Milan Bičík
- Z Karel Černý
- N Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 6)
- Z Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Jan Škopík
- N Josef Smýkal
- Z Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 0 | 6 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 11 | 1 | 9 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 11 | 0 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 4 | 0 | 8 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 0 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 8 | 0 | 12 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Středočeský | 23 | 5 | 8 | 2 | 8 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 4 | 1 | 7 | 0 |
Vysočina | 11 | 0 | 4 | 1 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 5 | 0 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 32 | 78 | 5 | 85 | 0 |