51. schůze, 1177. hlasování, 20. prosince 2005, 18:46:00
Vládní návrh zákona o vyvlastnění
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 170 | Je třeba: 86
A Ano: 44 | N Ne: 54 | 0 Nepřihlášen: 30 | Z Zdržel se: 72 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- Z Iva Šedivá
- N Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- Z David Šeich
- 0 Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- 0 Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- N Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- Z Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- 0 Radim Chytka
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- 0 Kateřina Konečná
- Z Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- N Pavol Kubuš
- Z Petr Lachnit
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- N Hana Šedivá
- 0 Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- A Radim Turek
- Z Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Alexander Černý
- Z Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- N Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- A Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- N Marek Benda
- Z František Beneš
- Z Petr Bratský
- Z Jiří Dolejš
- N Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- N Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- N Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- 0 Aleš Rozehnal
- N Karel Šplíchal
- N Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- A Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9)
- N Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z František Koníček
- N Miloš Kužvart
- Z Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- N Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- Z Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Milan Bičík
- A Karel Černý
- N Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Jan Škopík
- N Josef Smýkal
- A Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 2 | 4 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 5 | 3 | 11 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 6 | 4 | 7 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 3 | 0 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 2 | 2 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 8 | 6 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Středočeský | 23 | 5 | 5 | 4 | 9 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 3 | 5 | 5 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 3 | 1 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 44 | 54 | 30 | 72 | 0 |