54. schůze, 237. hlasování, 15. března 2006, 12:40:00
Návrh z. o náhradním výživném
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 50 | N Ne: 95 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Robin Böhnisch
- N Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- N Iva Šedivá
- N Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 1)
- A Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- A Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 David Šeich
- Z Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- 0 Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- A Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- N Andrej Grega
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Petr Kott
- N Oldřich Němec
- Z František Pelc
- N Jitka Vojtilová
- N Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Radim Chytka
- N Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- N Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- N Pavol Kubuš
- N Petr Lachnit
- Z Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- N Hana Šedivá
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Radim Turek
- Z Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 4)
- N Alexander Černý
- A Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- N Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 5)
- 0 Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- A Marek Benda
- N František Beneš
- A Petr Bratský
- N Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- A Tomáš Kádner
- N Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Vladimír Říha
- A Aleš Rozehnal
- N Karel Šplíchal
- Z Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- 0 Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- N Václav Grüner
- N Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- N Lenka Mazuchová
- N Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- 0 Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- N Vladimír Reiber
- N Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Milan Bičík
- N Karel Černý
- N Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- A Jan Škopík
- N Josef Smýkal
- N Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 5 | 6 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 9 | 3 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 14 | 1 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 0 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 7 | 6 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 |
Středočeský | 23 | 5 | 11 | 3 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 7 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 7 | 2 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 7 | 1 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 50 | 95 | 28 | 27 | 0 |