54. schůze, 253. hlasování, 15. března 2006, 15:19:00
Vl. n. zákona o pohonných hmotách - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 73 | N Ne: 41 | 0 Nepřihlášen: 48 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- Z Iva Šedivá
- 0 Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- N Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 David Šeich
- 0 Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- 0 Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- Z Andrej Grega
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- N Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Radim Chytka
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- Z Kateřina Konečná
- A Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- N Pavol Kubuš
- 0 Petr Lachnit
- N Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- N Hana Šedivá
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Alexander Černý
- Z Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- N Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- Z Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- N Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- A Tomáš Kádner
- A Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Vladimír Říha
- 0 Aleš Rozehnal
- N Karel Šplíchal
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- N Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- 0 Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- N Lenka Mazuchová
- N Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 5)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- N Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Jan Škopík
- N Josef Smýkal
- A Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 4 | 2 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 3 | 7 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 6 | 1 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 4 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 3 | 10 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 |
Středočeský | 23 | 5 | 5 | 5 | 8 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 2 | 5 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 73 | 41 | 48 | 38 | 0 |