54. schůze, 315. hlasování, 15. března 2006, 18:42:00
Novela z. o obcích (obecní zřízení)
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 50 | N Ne: 22 | 0 Nepřihlášen: 49 | Z Zdržel se: 79 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- N Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- Z Iva Šedivá
- Z Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- 0 David Šeich
- 0 Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Andrej Grega
- 0 Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Petr Kott
- Z Oldřich Němec
- Z František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 16)
- Z Radim Chytka
- A Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Kateřina Konečná
- Z Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- Z Pavol Kubuš
- Z Petr Lachnit
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- Z Hana Šedivá
- Z Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- Z Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 7)
- 0 Marek Benda
- A František Beneš
- N Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- Z Tomáš Kádner
- Z Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Vladimír Říha
- 0 Aleš Rozehnal
- Z Karel Šplíchal
- N Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Václav Grüner
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10)
- 0 Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- Z Lenka Mazuchová
- Z Dagmar Mocová
- Z Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- 0 Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Milan Bičík
- Z Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- A Jan Škopík
- Z Josef Smýkal
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 2 | 5 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 1 | 3 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 4 | 7 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 0 | 2 | 16 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 4 | 11 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Středočeský | 23 | 7 | 2 | 4 | 10 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 2 | 5 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 1 | 1 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 50 | 22 | 49 | 79 | 0 |