54. schůze, 382. hlasování, 17. března 2006, 10:03:00
Novela zákona o odpadech
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 70 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 48 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 68 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- A Iva Šedivá
- Z Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- A Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- 0 David Šeich
- 0 Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- 0 Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Andrej Grega
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- N Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
- N Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 6)
- Z Radim Chytka
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- A Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- 0 Petr Lachnit
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- 0 Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Alexander Černý
- Z Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- 0 Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- A Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 11)
- Z Marek Benda
- Z František Beneš
- Z Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- 0 Tomáš Kádner
- N Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- Z Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- 0 Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- 0 Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- Z Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- N Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Jan Škopík
- A Josef Smýkal
- A Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 1 | 5 | 8 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 1 | 10 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 3 | 7 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 5 | 5 | 11 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Středočeský | 23 | 10 | 3 | 3 | 7 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 0 | 2 | 9 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 70 | 14 | 48 | 68 | 0 |