55. schůze, 118. hlasování, 20. dubna 2006, 09:18:00
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 111 | Je třeba: 56
A Ano: 65 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 89 | Z Zdržel se: 42 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- Z Iva Šedivá
- Z Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- 0 Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Silva Černohorská
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 David Šeich
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Andrej Grega
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- A Radim Chytka
- A Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- A Petr Lachnit
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- A Hana Šedivá
- 0 Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- 0 Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Pardubický (0 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 5)
- 0 Marek Benda
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Tomáš Kádner
- 0 Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- N Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- 0 Václav Grüner
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7)
- 0 Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- Z Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- N Karel Černý
- 0 Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Jan Škopík
- Z Josef Smýkal
- Z Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 1 | 5 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 0 | 11 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 12 | 0 | 10 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 1 | 13 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Středočeský | 23 | 8 | 0 | 8 | 7 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 8 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 2 | 4 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 2 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 65 | 4 | 89 | 42 | 0 |