55. schůze, 178. hlasování, 25. dubna 2006, 16:27:00
Vl.n.z. o ochraně před diskriminací - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 89 | N Ne: 23 | 0 Nepřihlášen: 38 | Z Zdržel se: 50 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Robin Böhnisch
- 0 Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- N Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- A Iva Šedivá
- A Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Jan Bauer
- N Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- 0 Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- A Silva Černohorská
- Z Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- 0 Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- 0 David Šeich
- A Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- 0 Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Andrej Grega
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Petr Kott
- 0 Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Radim Chytka
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Kateřina Konečná
- A Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- A Petr Lachnit
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- N Martin Říman
- A Hana Šedivá
- N Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Radim Turek
- A Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Alexander Černý
- Z Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- 0 Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- A Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- Z Marek Benda
- Z František Beneš
- 0 Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Tomáš Kádner
- A Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- A Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- 0 Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- A Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- Z Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- A Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- A Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Jan Škopík
- A Josef Smýkal
- A Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 2 | 5 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 13 | 6 | 1 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 1 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 1 | 6 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Středočeský | 23 | 11 | 2 | 4 | 6 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 1 | 1 | 5 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 89 | 23 | 38 | 50 | 0 |