(18.40 hodin)
(pokračuje Chobot)
Střední odborné učiliště zemědělské, Poříční 405, 593 16 Bystřice nad Pernštejnem, 00056286
Střední odborné učiliště lesnické a Učiliště, 675 44 Lesonice 2, 00230944
kraj Olomoucký:
Střední odborné učiliště zemědělské, Odborné učiliště a Učiliště, Svatoplukova 80, 796 02 Prostějov, 00054941
kraj Zlínský:
Střední odborné učiliště potravinářské, Sokolská 638, 757 01 Valašské Meziříčí, 00098833
Střední odborné učiliště zemědělské a Odborné učiliště, Záviše-Kalandry 95 755 11, Vsetín, 00099813
kraj Ostravský:
Střední odborné učiliště zemědělské, Odborné učiliště a Učiliště, Nemocniční 11, 793 95 Město Albrechtice, 00100307
Střední odborné učiliště zemědělské a Odborné učiliště, Julia Sedláka 16, 795 01 Rýmařov, 00489875
Střední odborné učiliště zemědělské a Odborné učiliště, Komenského 215, 742 83 Klimkovice, 00409006
Střední odborné učiliště lesnické, Odborné učiliště a Učiliště, Bílá 144, 739 15 Staré Hamry, 00 100 331
Ministerstvo zdravotnictví
hlavní město Praha:
Ústav léčebné rehabilitace, Horáčkova 1/1096, 140 00 Praha 4, 45245649
Středočeský kraj:
Závodní ústav národního zdraví uranového průmyslu, Zdaboř, 261 05 Příbram, (budu teď říkat jenom čísla, neboť zde nejsou pomlčky) 000238776
Odborný léčebný ústav onkologie a pneumologie, 262 04 Nová Ves pod Pleší, 00023698
Masarykova nemocnice, tj. Ústecký kraj, v Ústí nad Labem, sociální péče, 3316, 401 13 Ústí nad Labem, 00673544
Budějovický kraj:
Nemocnice České Budějovice, Boženy Němcové 54, 370 87 České Budějovice, 072711(?)
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
hlavní město Praha:
Škola Jaroslava Ježka, Speciální školy a Školská zařízení pro zrakově postižené Jaroslava Ježka, Loretánská 19/104, Loretánská 17/103, 110 00, Praha 1, 48134546
Speciální školy a školská zařízení pro sluchově postižené a Praktická škola, Holečkova 4, 150 00 Praha 5, 48134368
Středisko výchovné péče pro děti a mládež a Výchovný ústav pro mládež s názvem "Středisko pro mládež Klíčov", Čakovická 51, 190 00 Praha 9, 63110261
kraj Středočeský:
Dětský diagnostický ústav, Pražská 151, 252 29 Dobřichovice, 61384810
Výchovný ústav pro mládež, SOU, Odborné učiliště a Učiliště, 262 12 Obořiště 1, 6110544
Výchovný ústav pro mládež, Poděbradova 285, 284 01 Kutná Hora, 49543261
kraj Českobudějovický:
Výchovný ústav pro děti a mládež a Středisko výchovné péče pro děti a mládež, Šindlovy Dvory 25, 370 01 České Budějovice, 60075821
Ústav s výchovně léčebným režimem pro mládež, Odborné učiliště a Praktická škola, Gymnazijní 118, 477 01 Jindřichův Hradec, 60816911
kraj Plzeňský:
Dětský diagnostický ústav a Středisko výchovné péče pro děti a mládež, Karlovarská 67, 328 18 Plzeň, 49778129
kraj Ústecký:
Výchovný ústav pro děti a mládež a Středisko výchovné péče pro děti a mládež, třída Vítězství 70, 407 11 Děčín, XXXIII - Boletice nad Labem, 47274379
Výchovný ústav pro děti a mládež, Střední odborné učiliště a Učiliště, 441 01 Buškovice 23, 49123947
Výchovný ústav pro děti a mládež, Střední odborné učiliště, Odborné učiliště a Učiliště, Požárnická 168, 417 54, Kostomlaty pod Milešovkou, 61515442.
Výchovný ústav pro mládež, Pšov 1, 441 01 Podbořany - Pšov, 49123734
Královéhradecký kraj:
Dětský diagnostický ústav a Středisko výchovné péče pro děti a mládež, Rokytanského 62, 500 02 Hradec Králové, 6269001
Husův dům, Vrchlického 700, 544 01 Dvůr Králové nad Labem, 62048660
kraj Pardubický:
Dětský výchovný ústav a Středisko výchovné péče pro děti a mládež, Riegrova 1, 538 62 Hrochův Týnec, 60103264
Výchovný ústav pro mládež a Středisko výchovné péče pro děti a mládež, Jirákova 285, 394 94 Černovice, 00410802
Speciální školy pro žáky s více vadami, Březejc, Sviny 13, 594 01 Velké Meziříčí, 48897574.
kraj Brněnský:
Speciální školy pro zrakově postižené, Hlinky 156, 603 00 Brno, 62157370
Speciální střední školy a Odborná učiliště pro zrakově postiženou mládež, Hlinky 156, 603 00 Brno, 65353650
Mateřská škola a Základní škola internátní pro žáky s vadami řeči, Veslařská 234, 603 00 Brno, 62157787
Dětský diagnostický ústav, Hlinky 140, 603 69 Brno, 00567256
Výchovný ústav pro mládež, Odborné učiliště a Praktická škola, Trpínská 317, 679 74 Olešnice na Moravě, 62073079.
kraj Olomoucký:
Speciální mateřská škola a Základní škola pro sluchově postižené, Kosmonautů 4, 772 00 Olomouc, 00844071
Dětský diagnostický ústav, 735 81 Bohumín - Šunychl 463, 62331264
Diagnostický ústav pro mládež a Středisko výchovné péče pro děti a mládež, Škrobálkova 16, 718 00 Ostrava - Kunčičky, 00601969
Výchovný ústav pro mládež, Střední odborné učiliště a Učiliště, Divadelní 12, 741 01 Nový Jičín, 00601586.
***