Čtvrtek 24. října 2019, stenozáznam části projednávání bodu pořadu schůze

(pokračuje Vojtěch Pikal)

245.
Výroční zpráva o činnosti České televize v roce 2016
/sněmovní tisk 113/

kde po sloučené rozpravě prosím zpravodaje volebního výboru Petra Dolínka, aby se mnou sledoval podrobnou rozpravu, kterou tímto otevírám. Připomínám, že usnesení volebního výboru nám bylo doručeno jako sněmovní tisk 113/1. O slovo v této rozpravě žádné přihlášky nemám v podrobné rozpravě.

Takže pokud se nikdo nehlásí do podrobné rozpravy k tomuto bodu, tak ji končím a ptám se, jestli je zájem o závěrečné slovo k tomuto tisku. Není tomu tak. V tom případě nyní budeme hlasovat o návrhu usnesení, se kterým nás již pan zpravodaj seznámil. Je zde žádost o odhlášení. Takže prosím, znovu se přihlaste svými kartami. A já poprosím pana zpravodaje, aby kdyžtak nás prováděl hlasováním, kdyby to bylo nějak komplikované, ale věřím, že není.

 

Poslanec Petr Dolínek: Ano, děkuji. Takže vzhledem k tomu, že nebyl načten žádný pozměňující či doplňující návrh, který by byl k hlasování u tohoto tisku, tak návrh usnesení tedy zní: "Poslanecká sněmovna Parlamentu schvaluje Výroční zprávu o činnosti České televize v roce 2016 dle sněmovního tisku 113." Děkuji.

 

Místopředseda PSP Vojtěch Pikal: Tak já děkuji. Já myslím, že je zřejmé, o čem budeme hlasovat.

Takže já zahajuji hlasování. Ptám se, kdo je pro. Kdo je proti? Já vám děkuji.

hlasování číslo 172 je přihlášeno 153 poslanců a poslankyň, pro 120, proti 26. Návrh tedy byl přijat. Tím jsme se vypořádali s tímto tiskem. Já děkuji panu zpravodaji.

 

A nyní ještě k bodu

Aktualizováno 1. 9. 2020 v 16:48.
Přihlásit/registrovat se do ISP