(19.00 hodin)

 

Poslanec Zbyněk Stanjura: Myslím si, že v logice, pardon, pane... Já mám víc návrhů, pane místopředsedo. Myslím si, že v logice předchozího tisku, ale i budoucího si myslím, že i tento návrh bychom měli přikázat také výboru pro veřejnou správu. Teď úplně nevím celý název. Já myslím, že si rozumíme. Veřejnou správu a regionální rozvoj. Ještě chcete nějaký výbor? Paní poslankyně Válková si přeje, to jsem pochopil z její gestikulace, abychom to přikázali výboru, kterému ona šéfuje. Nechtěl jsem navrhovat petiční výbor, ale pro paní poslankyni Válkovou to udělám. Takže navrhuji, abychom tento tisk přikázali také výboru petičnímu. Děkuji.

 

Místopředseda PSP Tomio Okamura: Máme 19. hodinu, takže já budu muset končit. Ještě paní poslankyně se spletla u hlasování, takže nám to ještě řekněte, než přeruším, ale na faktickou už nedojde, paní poslankyně Němcová.

 

Poslankyně Lenka Kozlová: Děkuji za slovo. Já bych chtěla jenom dodat k hlasování číslo 190, že jsem hlasovala proti, a na sjetině mám pro. Nezpochybňuji hlasování.

 

Místopředseda PSP Tomio Okamura: Děkuji a tímto přerušuji jednání a sejdeme se zítra v 9 hodin ráno. Přeji hezký večer. ***

 

(Jednání skončilo v 19.01 hodin.)
Přihlásit/registrovat se do ISP