Středa 28. února 2018, stenozáznam části projednávání bodu pořadu schůze

Předcházející část projednávání bodu pořadu schůze

 

(pokračuje Tomio Okamura)

9.
Návrh poslanců Marka Výborného, Pavla Bělobrádka, Mariana Jurečky,
Jana Bartoška a dalších na vydání zákona, kterým se mění zákon
č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů, ve znění pozdějších předpisů
/sněmovní tisk 34/ - prvé čtení podle § 90 odst. 2

Takže u bodu 9 mám návrhy, já bych je tedy jenom krátce zopakoval, jestli to souhlasí. Mám návrhy na přikázání dvěma výborům, garanční výbor - ústavněprávní výbor a dále k projednání do výboru pro regionální rozvoj. Mám tady také dva návrhy na zkrácení lhůty. Jeden návrh je na sedm dní, to je od pana poslance Marka Výborného, a druhý návrh od pana poslance Bendy je na dvacet dní. (Námitka ze sálu.) Zazněla námitka? (Ano.) Proti sedmi dnům, je to vetováno, takže nám zůstává jenom návrh na dvacet dnů. Takže nyní se budeme zabývat návrhem... (Námitky v sále.) Prosím, pane poslanče.

 

Poslanec Roman Kubíček: Děkuji. Já žádám jménem klubu ANO o patnáctiminutovou pauzu na poradu klubu.

 

Místopředseda PSP Tomio Okamura: Dobře, takže na žádost klubu ANO... (Výkřiky ze sálu.) Žádost mám na 15 minut. Tak se tedy dohodněte. Prosím, pane poslanče.

 

Poslanec Roman Kubíček: Takže opravuji na 30 minut. Do 17.00.

 

Místopředseda PSP Tomio Okamura: Dobře. Takže je to definitivní. Vyhlašuji pauzu do 17 hodin, v 17 hodin se tady zase sejdeme. Děkuji.

 

(Jednání přerušeno v 16.35 hodin.)

(Jednání pokračovalo v 17.00 hodin.)

 

Místopředseda PSP Tomio Okamura: Vážené dámy a pánové, budeme pokračovat v přerušeném jednání. Mám tady ještě jednu žádost do obecné rozpravy od pana poslance Romana Kubíčka, takže poprosím paní ministryni, protože předpokládám, že jste se domluvili, aby tedy řekla něco na mikrofon a otevřela nám rozpravu.

 

Ministryně pro místní rozvoj ČR Klára Dostálová Děkuji za slovo, pane předsedající. Já bych ráda navrhla otevření obecné rozpravy k bodu 33 a 34. Děkuji.

 

Následující část projednávání bodu pořadu schůze

Aktualizováno 1. 9. 2020 v 16:47.
Přihlásit/registrovat se do ISP