(12.50 hodin)

 

Poslanec Martin Kolovratník: Ano. Potvrzuji, je tomu tak.

 

Místopředseda PSP Vojtěch Filip: Tak. Vyhlaste termíny, dokdy se bude hlasovat.

 

Poslanec Martin Kolovratník: Já vyhlásím ten termín. Omlouvám se. Teď budu asi trochu mimo jednací řád, ale rychle zareaguji. Volební komise, nebo aparát je připraven. Znamená to, že ten jeden lístek nebudeme v tuto chvíli vydávat, abychom si rozuměli. Bude tedy ta volba připravena na příští týden. Ale přece jenom doplním s informací, kterou mám. Ministr tedy byl omluven. To nemusí být argument, rozumím tomu. Ale mám informaci, že na poslanecké kluby byla zaslána písemně i jeho preference, že těch třináct jmen písemně klubům doručil na sekretariáty. Nevím tedy, jestli na klubu ODS ta informace proběhla, nebo ne. Ale nechci vyvolávat žádný spor. Technicky potvrzuji to, že ta volba tedy proběhne za týden. Tímto budeme mít i rychlejší vydávání lístků.

V tuto chvíli na vydávání lístků, na provedení volby, prosím o deset minut času, do 13 hodin s tím, že výsledky voleb bych tradičně oznámil ve 14.30 hodin na začátku odpolední části schůze. Děkuji.

 

Místopředseda PSP Vojtěch Filip: Ano, děkuji. Čili přerušuji jednání do 14.30 s tím, že odpolední jednání začínáme podle schváleného pořadu schůze, kdy mu bude předcházet vyhlášení výsledku volby. Organizační výbor svolávám na 12.55.

 

(Jednání přerušeno ve 12.51.) ***
Přihlásit/registrovat se do ISP