(Jednání pokračovalo v 9.30 hodin.)

 

Předseda PSP Radek Vondráček: Vážené paní poslankyně, vážení páni poslanci, je 9.30, budeme pokračovat. S přednostním právem pan místopředseda Feri za klub TOP 09. Máte slovo.

 

Poslanec Dominik Feri: Děkuji. Vážené kolegyně, vážení kolegové, žádám o půl hodiny pauzu na jednání poslaneckého klubu TOP 09. Ještě jednáme s panem premiérem. Děkuji.

 

Předseda PSP Radek Vondráček: Této žádosti samozřejmě vyhovím. Prosím o vstřícnost. Ještě než vyhlásím přestávku, pan předseda Chvojka.

 

Poslanec Jan Chvojka: Děkuji za slovo. Já už jsem to tady jednou říkal a dávám to jako námět na zamyšlení, pane předsedo Sněmovny. Máme 21. století, vždycky víme, že to, že bude pauza, se neví v tu chvíli, až když to ten konkrétní člověk řekne na mikrofon, ale rozhodne se to o něco dříve. Nešlo by prosím udělat nějaký centrální systém? Máte určitě mobilní čísla všech poslanců, že bychom se to dozvěděli někdy více dopředu, dřív než když tady zasedneme? Zase se za půl hodiny vrátíme, zase si někdo vezme pauzu? Jestli by nad tím nešlo nějak zapřemýšlet, jak to vyladit. My se takhle můžeme vrátit ještě dvakrát, třikrát. Zase si někdo vezme pauzu. Že bychom nad tím jako nějak zapřemýšleli třeba v rámci grémia, jak nastavit tyto pauzy tak, abychom sem nemuseli pětkrát chodit tam a zpátky. A zároveň tady mám ten covid. To také není úplně to. Děkuji.

 

Předseda PSP Radek Vondráček: Také vám děkuji. Já vám rozumím, nicméně situace je turbulentní. Ještě v 9.27 jsem nevěděl, jestli bude přestávka. Sejdeme se v 10.00.

 

(Jednání přerušeno v 9.31 hodin.) ***
Přihlásit/registrovat se do ISP