(15.30 hodin)
(pokračuje Kolovratník)

Prosím, nebojte se. Pokud by to pro některé kluby byla příliš rychlá lhůta, nic se neděje. Můžeme se k tomu kdykoli vrátit během dalších dnů nebo příštího týdne. Ale pokud už máte jasno, tak avizuji, že by se to mohlo povést na komisi dnes do 7. hodiny večerní.

Děkuji za pozornost.

 

Předseda PSP Radek Vondráček: Děkuji. Mám tady krátkou poradu s vedením, že je to bod číslo 33 a v tuto chvilku tento postup nebude takto možný.

Konstatuji, že jsme ustavili všechny výbory Poslanecké sněmovny. Krásně jsme si zahlasovali. Končím tento bod a děkuji všem.

A nyní na základě dohody předsedů všech poslaneckých klubů bych vás chtěl informovat, že bylo vydáno rozhodnutí číslo 1 předsedy Poslanecké sněmovny, kterým jsem pověřil pana poslance Karla Raise řízením rozpočtového výboru. Rozpočtový výbor se může sejít nyní a to jednání se uskuteční v místnosti číslo 106, tam, kde zpravidla sedí organizační výbor. Podle mých informací je zapotřebí zhruba 90 minut, aby mohl rozpočtový výbor zasedat.

Přerušuji tedy jednání Poslanecké sněmovny a v jednacím sále se sejdeme - krásně to vyšlo - v pět hodin. Takže v 17.00 pokračujeme dalšími body. Děkuji.

 

(Jednání přerušeno v 15.31 hodin.) ***
Přihlásit/registrovat se do ISP