(13.30 hodin)
(pokračuje Okamura)

Nyní máme na programu senátní návrh zákona, kterým se mění zákon č. 96/2004 Sb., o podmínkách získávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotních povolání a k výkonu činností souvisejících s poskytováním zdravotní péče a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, sněmovní tisk 105, prvé čtení. Stanovisko vlády jsme obdrželi jako sněmovní tisk 105/1. Nicméně mám tady poznámku, že senátoři se dnes, v pátek 13. 4., omlouvají. To znamená, že není možné z toho důvodu, že nemáme přítomné navrhovatele, tento tisk projednat. Já tedy formálně jenom sděluji, že ho tedy zařadíme na konec bloku prvních čtení. Tímto tedy tento bod posouváme na konec bloku prvního čtení.

Přistoupíme k dalšímu návrhu, je to bod číslo 28 a je to návrh poslanců... Pardon. Prosím, pane poslanče.

 

Poslanec Roman Kubíček: Děkuji za slovo, pane předsedající. Jménem klubu ANO si bereme přestávku na jednání klubu v délce půl hodiny. Děkuji.

 

Místopředseda PSP Tomio Okamura: Takže na návrh poslaneckého klubu hnutí ANO pana poslance Romana Kubíčka tímto ukončuji, vzhledem k tomu, že se dostaneme na 14. hodinu, dnešní jednací den a přerušuji schůzi do úterý 17. 4. do 14 hodin. Přeji vám pěkný víkend.

 

(Jednání skončilo ve 13.31 hodin.)***
Přihlásit/registrovat se do ISP