(16.00 hodin)

 

Poslanec Jan Volný: Děkuji, pane předsedající. Já bych tady panu kolegovi Adamcovi zrovna chtěl odpovědět, on je tady. No, je nová doba, pane kolego. Nová doba! A zaplať pánbůh ti voliči to vidí a podle toho reagují. Ale já chci říct na ochranu tady pana kolegy z našeho klubu. Já jsem v tom neviděl kritiku paní ministryně. On přišel s novou, jinou variantou a musím říct, tentokrát ho pochválit, že nebyla úplně tak blbá. Sice to není obsaženo v tomhle zákoně, ale nebylo to tak hloupé, a myslím si, že ta cesta by mohla takhle někdy i být. Děkuji.

 

Místopředseda PSP Tomio Okamura: Děkuji. Nyní s faktickou poznámkou - ještě dvě faktické mi teď naskočily - pan poslanec Dominik Feri a připraví se pan poslanec Adamec. Prosím, máte slovo.

 

Poslanec Dominik Feri: Děkuji za slovo. Prostřednictvím pana předsedajícího směrem ke kolegovi Bláhovi. Když jste začal v tom projevu, tak jsem si říkal, když jste říkal, že stát neumí hospodařit s majetkem: hele, pojďte si sednout k nám, to zní rozumně. Ale pak to zase přešlo do dotací k podnikatelům a to jsem si říkal, že sedíte správně. (Smích zprava.) Ale chtěl jsem jenom... Já nevím, tady o vás pan kolega prostřednictvím pana předsedajícího řekl, že vaše nápady jsou blbé, a tady ten zrovna blbý nebyl, tak si to musíte nějak vyřešit, no. Díky za pozornost.

 

Místopředseda PSP Tomio Okamura: A ještě poslední faktickou poznámku pan poslanec Adamec v tuto chvíli - mám přihlášku. Prosím, vaše dvě minuty.

 

Poslanec Ivan Adamec: Děkuji. Vážený pane předsedající, vážená paní ministryně, kolegyně, kolegové, mně to snad ani nebude trvat dvě minuty, uklidním vás všechny. Já chápu samozřejmě pana poslance Volného, že chrání tady na plénu svého kolegu z hnutí ANO, ale musím říct, že jsem pozorně poslouchal, a opravdu, lepší už to být nemůže. Děkuji za pozornost.

 

Místopředseda PSP Vojtěch Pikal: Já také děkuji. Dobré odpoledne. V tuto chvíli nemám žádných faktických poznámek, ani přihlášek do rozpravy... Pan poslanec Veselý. Prosím.

 

Poslanec Ondřej Veselý: Děkuji, pane předsedající. Já pouze za klub ČSSD žádám po skončení obecné rozpravy o přestávku na jednání klubu v délce 20 minut. Děkuji.

 

Místopředseda PSP Vojtěch Pikal: Dvaceti minut. Dobře, děkuji. A já bych se tedy chtěl zeptat předtím, než ukončím obecnou rozpravu, jestli ještě někdo jiný má zájem o vystoupení v obecné rozpravě. Pokud tomu tak není, tak obecnou rozpravu končím a podle žádosti klubu ČSSD vyhlásím přestávku v délce 20 minut, což znamená do 16.22 hodin. Pak se zde opět sejdeme k pokračování v projednávání tohoto bodu. Děkuji.

 

(Jednání přerušeno v 16.02 hodin.) ***
Přihlásit/registrovat se do ISP