6. schůze, 71. hlasování, 26. ledna 2022, 12:00
Novela z. o nakládání s geneticky modifikovanými organismy - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 157 | Je třeba: 79
A Ano: 84 | N Ne: 16 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 57 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 6)
- M Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Oldřich Černý
- A Martin Exner
- Z Romana Fischerová
- Z Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- M Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- M Vojtěch Munzar
- M Nina Nováková
- Z František Petrtýl
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- 0 Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- M Richard Brabec
- A Šimon Heller
- M Pavel Klíma
- A Václav Král
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- N Iveta Štefanová
- Z Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Martin Baxa
- A Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- Z Hubert Lang
- M Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- N Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Michal Kučera
- M Petr Liška
- Z Berenika Peštová
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- A Marek Benda
- Z Lubomír Brož
- A Jana Černochová
- A Petr Fifka
- N Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- Z Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- M Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- M Jan Farský
- Z Ivan Jáč
- Z Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- N Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- M Petr Letocha
- Z Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- N Tomio Okamura
- Z Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- N Jan Síla
- N Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- Z Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- Z Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- N Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- N Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- Z Jana Hanzlíková
- Z David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Martin Kukla
- Z Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- Z Drahoslav Ryba
- M Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- A Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- M Jiří Horák
- N Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- Z Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Petra Quittová
- Z Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- N Lucie Šafránková
- M David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- 0 Vlastimil Válek
- Z Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- Z Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- Z Petr Gazdík
- N Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- Z Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- Z Radek Vondráček
- N Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 1 | 3 | 6 | 6 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 0 | 4 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Ústecký | 14 | 4 | 1 | 2 | 5 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 14 | 1 | 0 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 3 | 1 | 8 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 0 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 1 | 0 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 2 | 2 | 7 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 2 | 0 | 4 | 3 |
Celkem | 200 | 84 | 16 | 11 | 57 | 32 |