15. schůze, 11. hlasování, 11. března 2022, 14:20
Vl.n.z. o někt.opatř. v souv. s ozbroj.konfliktem - Ukrajina
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 130 | Je třeba: 66
A Ano: 101 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 70 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- 0 Klára Dostálová
- Z Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- 0 Pavel Staněk
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Richard Brabec
- 0 Šimon Heller
- Z Pavel Klíma
- 0 Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- 0 Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- A Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- 0 Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- Z Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- 0 Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- 0 Petra Quittová
- 0 Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- 0 Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- 0 Miroslav Zborovský
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- Z Petr Beitl
- A Jan Berki
- 0 Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- 0 David Pražák
- 0 Radovan Vích
- 0 Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- A Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- 0 Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- Z Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- 0 Jiří Navrátil
- 0 Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- 0 Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- 0 Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- Z Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- Z Karel Haas
- 0 Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- 0 David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6)
- 0 Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- 0 Roman Bělor
- Z Marek Benda
- A Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- 0 Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- Z Ondřej Kolář
- 0 Robert Králíček
- A Jan Lacina
- 0 Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- 0 Milan Wenzl
- Z Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Martin Baxa
- 0 Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- 0 Ivana Mádlová
- Z Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- 0 Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- 0 Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- Z Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- Z Jan Hofmann
- Z Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- 0 Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- Z Jiří Slavík
- 0 Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- 0 Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- 0 Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- 0 Michal Kučera
- A Petr Liška
- A Berenika Peštová
- 0 Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Romana Bělohlávková
- Z Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- 0 Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- 0 Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- 0 Aleš Dufek
- A Jaroslav Dvořák
- A Petr Gazdík
- A Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- 0 Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 10 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 9 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 23 | 9 | 0 | 8 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Středočeský | 26 | 13 | 0 | 5 | 8 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 9 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 101 | 0 | 70 | 29 | 0 |