16. schůze, 91. hlasování, 5. dubna 2022, 14:14
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 82 | N Ne: 17 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 62 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- N Oldřich Černý
- A Martin Exner
- Z Romana Fischerová
- Z Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- Z František Petrtýl
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- 0 Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- Z Richard Brabec
- M Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- A Václav Král
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- N Iveta Štefanová
- Z Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Martin Baxa
- M Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- Z Hubert Lang
- Z Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- N Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- Z Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Zdeněk Kettner
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Michal Kučera
- A Petr Liška
- Z Berenika Peštová
- Z Jan Richter
- M Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- M Roman Bělor
- A Marek Benda
- Z Lubomír Brož
- A Jana Černochová
- A Petr Fifka
- N Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- Z Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- M Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- A Jan Berki
- Z Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- Z Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- M Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 6)
- M Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- M Jiří Carbol
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- M Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- N Tomio Okamura
- M Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- 0 Jan Síla
- N Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- Z Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- Z Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- N Vladimíra Lesenská
- Z Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- Z Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Martin Kukla
- Z Monika Oborná
- M Martina Ochodnická
- Z Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 5)
- A Jana Bačíková
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Josef Flek
- A Martin Hájek
- M Jiří Horák
- N Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- M Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Petra Quittová
- Z Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- N Lucie Šafránková
- Z David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- A Vlastimil Válek
- Z Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Milan Brázdil
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- Z Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Aleš Dufek
- N Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- Z Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- Z Radek Vondráček
- N Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 12 | 2 | 3 | 6 | 3 |
Jihočeský | 13 | 5 | 1 | 0 | 5 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 2 | 0 | 5 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 13 | 1 | 1 | 4 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 2 | 1 | 7 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 0 | 4 | 2 |
Pardubický | 10 | 7 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 4 | 1 | 0 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 2 | 1 | 8 | 5 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 2 | 0 | 4 | 3 |
Celkem | 200 | 82 | 17 | 7 | 62 | 32 |