19. schůze, 61. hlasování, 29. dubna 2022, 09:11
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 63 | N Ne: 16 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 45 | Z Zdržel se: 65 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 9)
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Oldřich Černý
- M Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- Z Jiří Havránek
- M Tomáš Helebrant
- Z Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- Z Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- Z Vojtěch Munzar
- M Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- N Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- 0 Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Richard Brabec
- N Šimon Heller
- N Pavel Klíma
- N Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- Z Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- Z Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Martin Baxa
- M Josef Bernard
- M Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- Z Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- N Michal Kučera
- Z Petr Liška
- A Berenika Peštová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 13M Omluven: 3)
- A Věra Adámková
- Z Vladimír Balaš
- Z Roman Bělor
- Z Marek Benda
- A Lubomír Brož
- Z Jana Černochová
- Z Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- M Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- Z Hayato Okamura
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- Z Olga Richterová
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- Z Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Petr Beitl
- Z Jan Berki
- A Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- A David Pražák
- A Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 10)
- 0 Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- Z Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- Z Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- Z Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- M Zuzana Ožanová
- Z Michael Rataj
- M Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- M Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- Z Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- Z Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Jaroslav Bašta
- Z Tomáš Dubský
- Z Karel Haas
- M Jiří Hájek
- M Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Pavel Svoboda
- Z David Šimek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Romana Bělohlávková
- M Eva Decroix
- M Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- Z Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 8)
- Z Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- N Josef Flek
- Z Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- Z Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- Z Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- M David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- M Milan Feranec
- A Radim Fiala
- Z Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- N Martin Major
- Z Tomáš Müller
- Z Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- Z Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- A Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- A Marek Novák
- Z Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- Z Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 2 | 3 | 7 | 9 |
Jihočeský | 13 | 4 | 3 | 2 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 0 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 1 | 1 | 3 | 3 |
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 1 | 1 | 13 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 0 | 2 | 5 | 10 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 0 | 4 | 3 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 1 | 1 | 7 | 8 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 0 | 5 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 63 | 16 | 11 | 65 | 45 |