19. schůze, 62. hlasování, 29. dubna 2022, 09:19
Náv. čas. harmonogramu projednávání vl. náv. stát. závěrečného účtu ČR
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 146 | Je třeba: 74
A Ano: 141 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 8 | M Omluven: 46 | Z Zdržel se: 5 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 9)
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- M Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- M Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- Z Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- M Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- 0 Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 12M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Richard Brabec
- A Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 9M Omluven: 2)
- A Martin Baxa
- M Josef Bernard
- M Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A Michal Kučera
- A Petr Liška
- A Berenika Peštová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 170 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- Z Marek Benda
- A Lubomír Brož
- A Jana Černochová
- A Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- M Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 7M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- A Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- A David Pražák
- A Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1M Omluven: 10)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- M Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- M Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- M Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 11)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7M Omluven: 3)
- A Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- M Jiří Hájek
- M Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7M Omluven: 3)
- M Romana Bělohlávková
- M Eva Decroix
- M Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 1M Omluven: 8)
- A Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- M David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- M Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- A Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- A Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- 0 Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 14 | 0 | 1 | 2 | 9 |
Jihočeský | 13 | 12 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 23 | 17 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Liberecký | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 1 | 0 | 10 |
Královéhradecký | 11 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 1 | 0 | 8 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 141 | 0 | 8 | 5 | 46 |