25. schůze, 124. hlasování, 15. června 2022, 11:07
Novela z. o mezinárodní justiční spolupráci ve věcech trest. - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 137 | Je třeba: 69
A Ano: 62 | N Ne: 65 | 0 Nepřihlášen: 42 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Oldřich Černý
- N Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- Z Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- 0 Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- N Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- N Ondřej Lochman
- Z Vojtěch Munzar
- N Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- 0 Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 3)
- A Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Richard Brabec
- N Šimon Heller
- N Pavel Klíma
- 0 Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- N Pavla Pivoňka Vaňková
- 0 Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Martin Baxa
- Z Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- Z Ivana Mádlová
- M Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- 0 Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- N Michal Kučera
- N Petr Liška
- A Berenika Peštová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- 0 Věra Adámková
- N Vladimír Balaš
- 0 Roman Bělor
- N Marek Benda
- A Lubomír Brož
- N Jana Černochová
- 0 Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- N Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- Z Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- N Hayato Okamura
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Tom Philipp
- N Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- Z Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- N Jan Berki
- A Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
- M Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 7M Omluven: 1)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- 0 Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- 0 Igor Hendrych
- 0 Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- N Petr Letocha
- 0 Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- N Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- 0 Karel Sládeček
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- 0 Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- N Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- Z Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2)
- A Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- N Karel Haas
- N Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- N Pavel Svoboda
- N David Šimek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 4)
- N Romana Bělohlávková
- N Eva Decroix
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- 0 Josef Kott
- 0 Martin Kukla
- 0 Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- 0 Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jana Bačíková
- N Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Josef Flek
- 0 Martin Hájek
- N Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- 0 Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- Z Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- N Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- 0 Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- N Antonín Tesařík
- N Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- N Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- M Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- 0 Marian Jurečka
- N Michael Kohajda
- N Martin Major
- N Tomáš Müller
- N Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- N Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- M Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- A Marek Novák
- 0 Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- N Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- 0 Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 8 | 5 | 2 | 4 |
Jihočeský | 13 | 5 | 5 | 3 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 0 | 3 | 3 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 8 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 11 | 3 | 3 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 7 | 7 | 0 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 4 | 4 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 7 | 6 | 1 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 5 | 2 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 4 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 62 | 65 | 42 | 10 | 21 |