25. schůze, 126. hlasování, 15. června 2022, 12:12
podpora územní celistvosti Ukrajiny a odsouzení válečné agrese Ruské f
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 115 | Je třeba: 58
A Ano: 111 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 63 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- M Oldřich Černý
- A Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Richard Brabec
- A Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- 0 Václav Král
- A Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- M Pavla Pivoňka Vaňková
- 0 Iveta Štefanová
- 0 Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Martin Baxa
- A Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- 0 Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- M Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 9)
- 0 Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- 0 Michal Kučera
- A Petr Liška
- 0 Berenika Peštová
- A Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- 0 Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 6M Omluven: 3)
- 0 Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- 0 Roman Bělor
- A Marek Benda
- A Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- A Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- 0 Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Tom Philipp
- A Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- 0 Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- A Jan Berki
- A Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
- M Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- 0 Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- 0 Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- Z Jan Síla
- 0 Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- 0 Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- 0 Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
- 0 David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- 0 Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 7M Omluven: 2)
- A Jana Bačíková
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- 0 Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- 0 Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- 0 Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- A Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- M Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- 0 Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 8M Omluven: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- M Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- 0 Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- 0 Robert Stržínek
- 0 Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- 0 Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 17 | 0 | 4 | 1 | 4 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 6 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 9 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 23 | 14 | 0 | 6 | 0 | 3 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 7 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 7 | 0 | 2 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 8 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 111 | 0 | 63 | 4 | 22 |