25. schůze, 198. hlasování, 17. června 2022, 13:19
Návrhy PS na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 122 | Je třeba: 62
A Ano: 42 | N Ne: 45 | 0 Nepřihlášen: 78 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 5)
- 0 Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- 0 Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- 0 Jiří Mašek
- 0 Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- 0 Pavel Staněk
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Richard Brabec
- N Šimon Heller
- N Pavel Klíma
- Z Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- N Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- Z Jana Bačíková
- Z Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- N Josef Flek
- N Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- 0 Marie Jílková
- 0 Pavel Kašník
- 0 Lenka Knechtová
- N Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- 0 Petra Quittová
- Z Karel Rais
- 0 Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- N Antonín Tesařík
- 0 Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- N Miroslav Zborovský
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Petr Beitl
- N Jan Berki
- Z Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- 0 Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
- 0 Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- A Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- 0 Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Igor Hendrych
- Z Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- 0 Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- 0 Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- 0 Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- N Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- Z Martin Major
- N Tomáš Müller
- 0 Hana Naiclerová
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Karel Smetana
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- Z Karel Haas
- N Jiří Hájek
- 0 Jana Hanzlíková
- 0 David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
- 0 David Šimek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- 0 Věra Adámková
- 0 Vladimír Balaš
- 0 Roman Bělor
- Z Marek Benda
- 0 Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- Z Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- N Ondřej Kolář
- 0 Robert Králíček
- N Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- N Hayato Okamura
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Tom Philipp
- N Olga Richterová
- 0 Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- 0 Milan Wenzl
- Z Renáta Zajíčková
- N Michal Zuna
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Martin Baxa
- 0 Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- 0 Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- 0 Michaela Opltová
- 0 Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- N Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- 0 Jiří Havránek
- 0 Tomáš Helebrant
- N Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- N Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- N Ondřej Lochman
- Z Vojtěch Munzar
- Z Nina Nováková
- A František Petrtýl
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- N Jiří Slavík
- 0 Julius Špičák
- 0 Barbora Urbanová
- 0 Helena Válková
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- 0 Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- Z Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- N Michal Kučera
- N Petr Liška
- A Berenika Peštová
- 0 Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
- 0 Romana Bělohlávková
- 0 Eva Decroix
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- 0 Lukáš Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- 0 Jaroslav Dvořák
- 0 Petr Gazdík
- A Marek Novák
- N Eliška Olšáková
- Z Robert Stržínek
- Z Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 5 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 4 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 5 | 9 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 3 | 11 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 6 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 2 | 5 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 23 | 1 | 9 | 9 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 2 | 5 | 3 | 0 |
Středočeský | 26 | 6 | 7 | 8 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 2 | 7 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 1 | 4 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 42 | 45 | 78 | 35 | 0 |