31. schůze, 11. hlasování, 7. července 2022, 16:04
Vl.n.z. o podpoře nízkoemisních vozidel - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 131 | Je třeba: 66
A Ano: 7 | N Ne: 78 | 0 Nepřihlášen: 69 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 46 |
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- Z Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- Z Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- 0 Vladimíra Lesenská
- Z Jiří Mašek
- N Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- N Pavel Staněk
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- Z Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- 0 Richard Brabec
- 0 Šimon Heller
- N Pavel Klíma
- 0 Václav Král
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- 0 Pavla Pivoňka Vaňková
- 0 Iveta Štefanová
- 0 Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7)
- N Jana Bačíková
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Josef Flek
- N Martin Hájek
- N Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- N Marie Jílková
- N Pavel Kašník
- Z Lenka Knechtová
- N Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- N Petra Quittová
- 0 Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- 0 Lucie Šafránková
- Z David Štolpa
- N Antonín Tesařík
- 0 Vlastimil Válek
- Z Lubomír Wenzl
- 0 Miroslav Zborovský
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 4)
Volební kraj Liberecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Petr Beitl
- N Jan Berki
- N Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- 0 Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- 0 Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- 0 Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- N Jiří Carbol
- Z Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- 0 Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- N Petr Letocha
- Z Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- N Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- Z Zuzana Ožanová
- 0 Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- Z Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- 0 Marian Jurečka
- N Michael Kohajda
- N Martin Major
- N Tomáš Müller
- 0 Hana Naiclerová
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Karel Smetana
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- 0 Karel Haas
- 0 Jiří Hájek
- Z Jana Hanzlíková
- 0 David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- N Pavel Svoboda
- N David Šimek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 150 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- Z Věra Adámková
- N Vladimír Balaš
- 0 Roman Bělor
- N Marek Benda
- Z Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- N Petr Fifka
- 0 Jiří Kobza
- N Ondřej Kolář
- 0 Robert Králíček
- N Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- N Hayato Okamura
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Tom Philipp
- N Olga Richterová
- N Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- 0 Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- N Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Martin Baxa
- N Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- 0 Hubert Lang
- 0 Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- N Michaela Opltová
- 0 Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- N Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- N Martin Exner
- Z Romana Fischerová
- Z Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- N Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- 0 Klára Kocmanová
- N Věra Kovářová
- N Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Ondřej Lochman
- Z Vojtěch Munzar
- N Nina Nováková
- Z František Petrtýl
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- N Jiří Slavík
- Z Julius Špičák
- 0 Barbora Urbanová
- Z Helena Válková
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- 0 Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- 0 Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- Z Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- N Michal Kučera
- N Petr Liška
- Z Berenika Peštová
- 0 Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Vysočina (N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Romana Bělohlávková
- N Eva Decroix
- N Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- Z Josef Kott
- 0 Martin Kukla
- Z Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- Z Drahoslav Ryba
- N Lukáš Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- N Aleš Dufek
- A Jaroslav Dvořák
- 0 Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- N Eliška Olšáková
- Z Robert Stržínek
- N Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- 0 Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 6 | 1 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 3 | 7 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 8 | 8 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 7 | 7 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 4 | 7 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 5 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 23 | 0 | 15 | 6 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 3 | 6 | 2 | 0 |
Středočeský | 26 | 2 | 9 | 6 | 9 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 4 | 5 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 5 | 2 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 5 | 3 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 7 | 78 | 69 | 46 | 0 |