35. schůze, 26. hlasování, 6. září 2022, 17:00
Vl.n.z. o někt. opatř. proti šíření teroristického obsahu - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 129 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 38 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 190 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Oldřich Černý
- A Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- M Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- 0 Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Richard Brabec
- M Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- M Václav Král
- Z Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- 0 Pavla Pivoňka Vaňková
- Z Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8M Omluven: 3)
- A Martin Baxa
- M Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- M Marie Pošarová
- M Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- Z Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- 0 Michal Kučera
- A Petr Liška
- A Berenika Peštová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- M Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 180 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A Věra Adámková
- 0 Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- A Marek Benda
- A Lubomír Brož
- A Jana Černochová
- A Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- M Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- Z Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- M Jiří Carbol
- 0 Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- Z Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- 0 Michal Ratiborský
- Z Jan Síla
- Z Karel Sládeček
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- Z Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- Z Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 9M Omluven: 1)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- 0 Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- M Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- Z Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- M Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- Z Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- A Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- M Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- Z Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 19 | 0 | 3 | 1 | 3 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 3 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 23 | 18 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 4 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 1 | 3 | 7 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 0 | 2 | 4 |
Celkem | 200 | 129 | 0 | 17 | 16 | 38 |