35. schůze, 38. hlasování, 7. září 2022, 18:02
Novela státního rozpočtu na rok 2022
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 128 | Je třeba: 65
A Ano: 125 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 16 | M Omluven: 56 | Z Zdržel se: 3 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- A Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- M Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- M Tomáš Helebrant
- M Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- Z Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- M Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Richard Brabec
- A Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- M Václav Král
- 0 Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- M Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Martin Baxa
- M Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- Z Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- 0 Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- M Michal Kučera
- A Petr Liška
- A Berenika Peštová
- 0 Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 160 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- 0 Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- M Roman Bělor
- A Marek Benda
- A Lubomír Brož
- A Jana Černochová
- A Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- A Jan Berki
- 0 Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- M David Pražák
- A Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 16M Omluven: 6)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- M Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- M Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- M Michal Ratiborský
- M Jan Síla
- A Karel Sládeček
- A Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- A Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- 0 Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- M Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8M Omluven: 2)
- A Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- M Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Romana Bělohlávková
- M Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- M Martin Kukla
- 0 Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 2M Omluven: 8)
- A Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Josef Flek
- M Martin Hájek
- A Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- M Petra Quittová
- 0 Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- M Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- 0 Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- 0 Martin Major
- A Tomáš Müller
- M Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- M Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- A Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- M Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- M Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 17 | 0 | 1 | 1 | 7 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Hlavní město Praha | 23 | 16 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 16 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 9 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 2 | 0 | 8 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 125 | 0 | 16 | 3 | 56 |