35. schůze, 39. hlasování, 7. září 2022, 18:03
Novela státního rozpočtu na rok 2022
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 128 | Je třeba: 65
A Ano: 79 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 16 | M Omluven: 56 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 7)
- A Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- Z Oldřich Černý
- A Martin Exner
- M Romana Fischerová
- Z Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- M Tomáš Helebrant
- M Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- Z František Petrtýl
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Richard Brabec
- A Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- M Václav Král
- 0 Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- M Iveta Štefanová
- Z Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Martin Baxa
- M Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- Z Hubert Lang
- Z Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- 0 Michaela Opltová
- Z Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- Z Zdeněk Kettner
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- M Michal Kučera
- A Petr Liška
- Z Berenika Peštová
- 0 Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- 0 Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- M Roman Bělor
- A Marek Benda
- Z Lubomír Brož
- A Jana Černochová
- A Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- Z Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- A Jan Berki
- 0 Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- M David Pražák
- Z Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8Z Zdržel se: 8M Omluven: 6)
- M Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Igor Hendrych
- M Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- Z Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- M Tomio Okamura
- Z Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- M Michal Ratiborský
- M Jan Síla
- Z Karel Sládeček
- A Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- Z Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- 0 Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- M Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- M Jiří Hájek
- Z Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Romana Bělohlávková
- M Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- M Martin Kukla
- 0 Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- Z Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 8)
- A Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Josef Flek
- M Martin Hájek
- A Jiří Horák
- Z Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- Z Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- M Petra Quittová
- 0 Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- Z Lucie Šafránková
- Z David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- Z Lubomír Wenzl
- M Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- 0 Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- Z Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- 0 Martin Major
- A Tomáš Müller
- M Hana Naiclerová
- Z Ladislav Okleštěk
- M Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- Z Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- M Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- Z Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- Z Radek Vondráček
- M Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 13 | 0 | 1 | 5 | 7 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 1 | 2 | 5 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 1 | 4 | 3 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 2 | 4 | 4 |
Hlavní město Praha | 23 | 14 | 0 | 2 | 2 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 0 | 0 | 8 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 2 | 7 | 8 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 2 | 2 | 5 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 1 | 3 | 3 |
Celkem | 200 | 79 | 0 | 16 | 49 | 56 |