47. schůze, 3. hlasování, 29. listopadu 2022, 14:19
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 93 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 32 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 50 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- Z Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- N Vladimíra Lesenská
- Z Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Richard Brabec
- 0 Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- A Václav Král
- Z Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- N Iveta Štefanová
- Z Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- A Jana Bačíková
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- Z Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Petra Quittová
- Z Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- N Lucie Šafránková
- Z David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- A Vlastimil Válek
- Z Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- Z Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- 0 Jana Pastuchová
- N David Pražák
- N Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- 0 Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- Z Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- N Tomio Okamura
- Z Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- N Michal Ratiborský
- N Jan Síla
- N Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- A Ivo Vondrák
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Milan Brázdil
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Milan Feranec
- N Radim Fiala
- 0 Marian Jurečka
- 0 Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- Z Ladislav Okleštěk
- 0 Karel Smetana
- Z Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- Z Jana Hanzlíková
- 0 David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- 0 David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Věra Adámková
- 0 Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- A Marek Benda
- Z Lubomír Brož
- A Jana Černochová
- A Petr Fifka
- N Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- Z Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- 0 Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Martin Baxa
- A Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- Z Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- N Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- N Oldřich Černý
- A Martin Exner
- Z Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- Z František Petrtýl
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- 0 Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- Z Helena Válková
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Zdeněk Kettner
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- Z Michal Kučera
- A Petr Liška
- N Berenika Peštová
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Romana Bělohlávková
- 0 Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- Z Martin Kukla
- Z Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- Z Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- N Jaroslav Dvořák
- A Petr Gazdík
- N Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- Z Robert Stržínek
- 0 Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- N Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 1 | 4 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 4 | 2 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 23 | 15 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Středočeský | 26 | 14 | 2 | 5 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 3 | 2 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 93 | 25 | 32 | 50 | 0 |