48. schůze, 5. hlasování, 13. prosince 2022, 16:29
Pořad schůze
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 13 | N Ne: 63 | 0 Nepřihlášen: 16 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 75 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9M Omluven: 4)
- Z Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- N Oldřich Černý
- Z Martin Exner
- M Romana Fischerová
- N Karel Havlíček
- M Jiří Havránek
- N Tomáš Helebrant
- Z Jan Hofmann
- Z Jan Jakob
- Z Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- Z Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- Z Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- Z Nina Nováková
- N František Petrtýl
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- Z Jiří Slavík
- 0 Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- N Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- N Richard Brabec
- N Šimon Heller
- M Pavel Klíma
- Z Václav Král
- N Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- Z Pavla Pivoňka Vaňková
- N Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- Z Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Martin Baxa
- Z Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- N Hubert Lang
- N Ivana Mádlová
- M Miloš Nový
- Z Michaela Opltová
- N Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- N Jan Volný
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- Z Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Zdeněk Kettner
- Z Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- Z Michal Kučera
- Z Petr Liška
- N Berenika Peštová
- N Jan Richter
- M Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10M Omluven: 5)
- N Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- Z Roman Bělor
- A Marek Benda
- 0 Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- 0 Petr Fifka
- N Jiří Kobza
- Z Ondřej Kolář
- N Robert Králíček
- Z Jan Lacina
- Z Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- Z Hayato Okamura
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- A Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- Z Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- Z Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Petr Beitl
- A Jan Berki
- N Ivan Jáč
- Z Jarmila Levko
- N Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- N Radovan Vích
- 0 Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- N Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- N Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- N Igor Hendrych
- Z Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- Z Petr Letocha
- N Lubomír Metnar
- Z Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- N Tomio Okamura
- N Zuzana Ožanová
- Z Michael Rataj
- N Michal Ratiborský
- N Jan Síla
- M Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- Z Michaela Šebelová
- N Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jana Berkovcová
- Z Josef Cogan
- N Klára Dostálová
- Z Matěj Ondřej Havel
- N Vladimíra Lesenská
- N Jiří Mašek
- Z Lucie Potůčková
- N Petr Sadovský
- Z Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Jaroslav Bašta
- Z Tomáš Dubský
- Z Karel Haas
- M Jiří Hájek
- N Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
- M David Šimek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 5Z Zdržel se: 5)
- Z Romana Bělohlávková
- Z Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- N Martin Kukla
- N Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- N Drahoslav Ryba
- Z Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- Z Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- Z Josef Flek
- Z Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- Z Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- N Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- Z Petra Quittová
- N Karel Rais
- N Alena Schillerová
- N Lucie Šafránková
- N David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- 0 Vlastimil Válek
- N Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- N Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- N Milan Feranec
- M Radim Fiala
- Z Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- A Martin Major
- Z Tomáš Müller
- M Hana Naiclerová
- N Ladislav Okleštěk
- M Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- Z Petr Gazdík
- N Marek Novák
- Z Eliška Olšáková
- N Robert Stržínek
- Z Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- N Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 2 | 6 | 5 | 9 | 4 |
Jihočeský | 13 | 2 | 4 | 0 | 4 | 3 |
Plzeňský | 11 | 0 | 4 | 0 | 6 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 5 | 2 | 4 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 3 | 3 | 10 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 11 | 1 | 7 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 0 | 5 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 1 | 0 | 4 | 5 |
Vysočina | 10 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 9 | 1 | 8 | 4 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 1 | 3 | 4 |
Zlínský | 12 | 1 | 3 | 2 | 4 | 2 |
Celkem | 200 | 13 | 63 | 16 | 75 | 33 |