48. schůze, 28. hlasování, 13. prosince 2022, 19:52
Novela z. o někt.opatř. v souv. s ozbroj.konf. - Ukrajina
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 136 | Je třeba: 69
A Ano: 81 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 23 | M Omluven: 41 | Z Zdržel se: 55 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 6)
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Oldřich Černý
- A Martin Exner
- M Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- M Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- 0 Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- M Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- Z František Petrtýl
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- 0 Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- 0 Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Richard Brabec
- A Šimon Heller
- M Pavel Klíma
- Z Václav Král
- Z Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- Z Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Martin Baxa
- A Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- Z Hubert Lang
- Z Ivana Mádlová
- M Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- Z Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A Michal Kučera
- A Petr Liška
- Z Berenika Peštová
- Z Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 9)
- Z Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- M Marek Benda
- M Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- M Petr Fifka
- Z Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- 0 Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- M Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- 0 Jana Pastuchová
- 0 David Pražák
- Z Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- Z Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- Z Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- Z Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- Z Tomio Okamura
- Z Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- Z Jan Síla
- M Karel Sládeček
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- Z Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- M Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- M Jiří Hájek
- Z Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- M Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- 0 Josef Kott
- Z Martin Kukla
- Z Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- 0 Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- A Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- Z Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Petra Quittová
- Z Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- Z Lucie Šafránková
- Z David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- A Vlastimil Válek
- Z Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- Z Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- M Hana Naiclerová
- Z Ladislav Okleštěk
- M Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- Z Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- Z Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 0 | 4 | 6 | 6 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 6 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 23 | 10 | 0 | 2 | 2 | 9 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 0 | 2 | 10 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 0 | 1 | 5 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 1 | 7 | 5 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 1 | 4 | 3 |
Celkem | 200 | 81 | 0 | 23 | 55 | 41 |