48. schůze, 55. hlasování, 14. prosince 2022, 17:10
Vl. n. z. o jednotném environmentálním stanovisku
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 137 | Je třeba: 69
A Ano: 58 | N Ne: 9 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 70 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 13M Omluven: 4)
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- Z Martin Exner
- M Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- Z Jan Hofmann
- Z Jan Jakob
- Z Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- Z Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- Z Ondřej Lochman
- Z Vojtěch Munzar
- Z Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- Z Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- Z Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Richard Brabec
- N Šimon Heller
- Z Pavel Klíma
- Z Václav Král
- Z Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- 0 Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- M Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Martin Baxa
- Z Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- Z Miloš Nový
- Z Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- M Michal Kučera
- Z Petr Liška
- A Berenika Peštová
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 11M Omluven: 4)
- Z Věra Adámková
- 0 Vladimír Balaš
- Z Roman Bělor
- Z Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- Z Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- Z Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- Z Jan Lacina
- Z Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- 0 Hayato Okamura
- Z Markéta Pekarová Adamová
- 0 Tom Philipp
- M Olga Richterová
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- Z Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Petr Beitl
- Z Jan Berki
- M Ivan Jáč
- Z Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- A David Pražák
- A Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 6)
- A Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Igor Hendrych
- Z Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- Z Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- Z Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- Z Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- M Jan Síla
- M Karel Sládeček
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- Z Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- Z Lucie Potůčková
- M Petr Sadovský
- Z Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- 0 Jaroslav Bašta
- Z Tomáš Dubský
- Z Karel Haas
- M Jiří Hájek
- M Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Pavel Svoboda
- Z David Šimek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Romana Bělohlávková
- Z Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- N Josef Kott
- Z Martin Kukla
- A Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- Z Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- N Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Josef Flek
- Z Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- Z Marie Jílková
- Z Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- 0 Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- Z Martin Major
- Z Tomáš Müller
- M Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- Z Karel Smetana
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- Z Petr Gazdík
- A Marek Novák
- Z Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- Z Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 1 | 1 | 13 | 4 |
Jihočeský | 13 | 4 | 1 | 1 | 4 | 3 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 2 | 3 | 5 |
Hlavní město Praha | 23 | 3 | 0 | 5 | 11 | 4 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 1 | 3 | 6 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 0 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 0 | 6 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 1 | 2 | 6 | 4 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 3 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 58 | 9 | 19 | 70 | 44 |