48. schůze, 56. hlasování, 14. prosince 2022, 17:10
Vl. n. z. o jednotném environmentálním stanovisku
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 137 | Je třeba: 69
A Ano: 136 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 1 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 210 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- M Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Richard Brabec
- A Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- 0 Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- M Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8M Omluven: 3)
- M Martin Baxa
- A Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- M Michal Kučera
- A Petr Liška
- A Berenika Peštová
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 5M Omluven: 4)
- A Věra Adámková
- 0 Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- A Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- A Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- 0 Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Tom Philipp
- M Olga Richterová
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- M Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- A David Pražák
- A Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- Z Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- M Jan Síla
- M Karel Sládeček
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- M Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- 0 Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- M Jiří Hájek
- M Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 9M Omluven: 1)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- A Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- 0 Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- M Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- A Petr Gazdík
- A Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 21 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Hlavní město Praha | 23 | 14 | 0 | 5 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 3 | 1 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Vysočina | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 17 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 136 | 0 | 19 | 1 | 44 |