50. schůze, 148. hlasování, 25. ledna 2023, 12:18
Výroční zpráva o činnosti Českého rozhlasu za rok 2019
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 20 | N Ne: 81 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 52 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- M Martin Exner
- N Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- N Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- N Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- N Ondřej Lochman
- N Vojtěch Munzar
- N Nina Nováková
- Z František Petrtýl
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- 0 Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- N Barbora Urbanová
- Z Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- Z Richard Brabec
- N Šimon Heller
- M Pavel Klíma
- M Václav Král
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- 0 Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Martin Baxa
- N Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- N Hubert Lang
- Z Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- N Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- Z Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- M Michal Kučera
- 0 Petr Liška
- 0 Berenika Peštová
- M Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- M Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Věra Adámková
- N Vladimír Balaš
- N Roman Bělor
- Z Marek Benda
- Z Lubomír Brož
- N Jana Černochová
- N Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- N Ondřej Kolář
- Z Robert Králíček
- N Jan Lacina
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- N Hayato Okamura
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Tom Philipp
- N Olga Richterová
- 0 Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- N Petr Beitl
- N Jan Berki
- N Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- Z Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- 0 Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- N Jiří Carbol
- Z Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- Z Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- Z Petr Letocha
- Z Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- N Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- Z Zuzana Ožanová
- Z Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- N Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- Z Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- Z Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- Z Jiří Mašek
- N Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- M Karel Haas
- N Jiří Hájek
- Z Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Pavel Svoboda
- N David Šimek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Romana Bělohlávková
- M Eva Decroix
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Martin Kukla
- Z Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- Z Drahoslav Ryba
- 0 Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- N Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- N Josef Flek
- 0 Martin Hájek
- N Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- N Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- Z Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Petra Quittová
- M Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- N David Štolpa
- N Antonín Tesařík
- N Vlastimil Válek
- N Lubomír Wenzl
- N Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Milan Brázdil
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Marian Jurečka
- N Michael Kohajda
- N Martin Major
- 0 Tomáš Müller
- N Hana Naiclerová
- Z Ladislav Okleštěk
- N Karel Smetana
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- A Jaroslav Dvořák
- 0 Petr Gazdík
- A Marek Novák
- N Eliška Olšáková
- Z Robert Stržínek
- Z Róbert Teleky
- Z Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 2 | 11 | 4 | 5 | 4 |
Jihočeský | 13 | 1 | 3 | 1 | 6 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 6 | 0 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 1 | 3 | 2 | 6 |
Hlavní město Praha | 23 | 1 | 12 | 4 | 5 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 10 | 1 | 8 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 1 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 6 | 0 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 1 | 3 | 1 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 10 | 1 | 4 | 6 |
Olomoucký | 12 | 0 | 4 | 3 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 2 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 20 | 81 | 21 | 52 | 26 |