55. schůze, 68. hlasování, 3. března 2023, 11:30
Novela z. o důchodovém pojištění
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 127 | Je třeba: 64
A Ano: 35 | N Ne: 88 | 0 Nepřihlášen: 42 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 130 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- N Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- N Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- 0 Tomáš Helebrant
- N Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- N Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- N Vojtěch Munzar
- N Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- N Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- N Barbora Urbanová
- 0 Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- A Richard Brabec
- M Šimon Heller
- N Pavel Klíma
- 0 Václav Král
- 0 Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- N Pavla Pivoňka Vaňková
- 0 Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Martin Baxa
- M Josef Bernard
- 0 Kamal Farhan
- 0 Hubert Lang
- 0 Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- N Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- N Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- N Michal Kučera
- N Petr Liška
- 0 Berenika Peštová
- A Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Věra Adámková
- N Vladimír Balaš
- N Roman Bělor
- M Marek Benda
- 0 Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- N Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- Z Ondřej Kolář
- 0 Robert Králíček
- N Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Hayato Okamura
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Tom Philipp
- N Olga Richterová
- N Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- 0 Milan Wenzl
- 0 Renáta Zajíčková
- N Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- N Jan Berki
- M Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- 0 Jana Pastuchová
- A David Pražák
- A Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 4M Omluven: 5)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- N Jiří Carbol
- M Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- M Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- N Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- N Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- 0 Michal Ratiborský
- 0 Jan Síla
- 0 Karel Sládeček
- N Zbyněk Stanjura
- 0 Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- 0 Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- 0 Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- N Lucie Potůčková
- 0 Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- N Karel Haas
- N Jiří Hájek
- 0 Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- N Pavel Svoboda
- N David Šimek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Romana Bělohlávková
- N Eva Decroix
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- M Josef Kott
- A Martin Kukla
- 0 Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- N Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 7M Omluven: 3)
- N Jana Bačíková
- 0 Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- N Josef Flek
- N Martin Hájek
- N Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- N Marie Jílková
- N Pavel Kašník
- 0 Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- N Petra Quittová
- 0 Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- 0 David Štolpa
- N Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- N Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- M Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- N Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- N Martin Major
- N Tomáš Müller
- N Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- N Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- N Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- N Petr Gazdík
- A Marek Novák
- N Eliška Olšáková
- 0 Robert Stržínek
- N Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 13 | 3 | 0 | 4 |
Jihočeský | 13 | 1 | 4 | 5 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 3 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 4 | 5 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 23 | 1 | 12 | 6 | 1 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 9 | 4 | 0 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 6 | 1 | 0 | 2 |
Vysočina | 10 | 3 | 5 | 1 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 9 | 7 | 0 | 3 |
Olomoucký | 12 | 1 | 5 | 1 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 35 | 88 | 42 | 4 | 31 |